Гарантійні зобов'язання на продукцію фабрики "Віка" (ортопедичні матраци)


Гарантійний термін експлуатації ортопедичних матраців - 18 місяців.

   Термін служби:

     - Наповнювачі для матраца - 5 років,
     - Пружинний блок для матраца - 20 років.

 
     Для виробництва ортопедичних матраців ми використовуємо високоякісні комплектуючі. У разі виявлення дефектів, що підлягають усуненню згідно гарантії, покупцеві необхідно звернутися в магазин, де був придбаний ортопедичний матрац. При пред'явленні претензій при собі необхідно мати товарний або касовий чеки магазину, що підтверджують купівлю товару. За гарантією ремонтується або замінюється лише частина матраца, в якій виявлений дефект. Якщо весь ортопедичний матрац був визнаний дефектним, то він підлягає обміну. Вартість транспортування ортопедичного матраца або його основи при цьому не компенсується.

  Гарантія поширюється на:

1. Пружини або дріт, які ослабли, тріснули або вийшли назовні і при цьому пройшли крізь поверхневі матеріали матраца.

2. Западини в ортопедичному матраці, у разі, якщо під матрацом використовувалося якісне основу. Западинами вважаються поглиблення на поверхні матраца не менш 4см з кожного боку матраца. Незначні поглиблення за формою тіла не вважаються дефектом і є нормою в застосуванні ортопедичного матраца.

  Гарантія не поширюється на:

1. Пошкодження покриття ортопедичного матраца, такі як: плями фарби, жиру, крові, пропалені дірки, порізи, пропаліни.

2. Пошкодження та деформації, що виникли в результаті згинання ортопедичного матраца при його перенесенні або транспортуванні.

3. Ручки ортопедичного матраца, які повинні використовуватися для перевертання матраца, а не для переміщення або переносу матраца.

4. Структурні деформації, що виникли із-за використання неякісної основи під ортопедичний матрац.

5. Висоту ортопедичного матраца. Фабрика "Віка" гарантує наявність і високу якість наповнювачів, вказаних в специфікаціях матраца. Висота ортопедичного матраца може коливатися в невеликих межах, (до 10 мм) може бути викликане допусками в розмірах використовуваних матеріалів для матрацу і технологій виготовлення.

6. Западини від тіла глибиною менш 4см.

7Ортопедичний матрац в антисанітарному стані, зміни або пошкодження, які стали результатом використання матраца не за прямим призначенням.

8. Витрати на транспортування ортопедичного матраца.

9. Матраци із закінченим гарантійним терміном і без наявності дати продажу.