Про фабрику матраців.

Підприємство ВІКА було засноване у 2000 році. Підприємство спеціалізується на виробництві якісних м'яких меблів та ортопедичних матраців.
Наша продукція - це сучасні, надійні та практичні ортопедичні матраци та меблі, які виготовлені з єдиною метою - створити комфортні умови для Вашого життя та Вашого відпочинку.

Високоякісні матеріали (наповнювачі для матраців) та європейські новітні технології гарантують надійність та довговічність наших меблів та ортопедичних матраців. Вся продукція меблевої фабрики повністю сертифікована і відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам чинного законодавства України. Ціни на матраци та меблі дозволяють задовольняти потреби людей з різним матеріальним достатком. З нашою продукцією Ви відчуєте у своєму будинку затишок та комфорт. Завжди раді бачити Вас у нашому магазині. 

Виробництво меблів та матраців.

Виробництво, що складається з сучасних цехів: столярного, швейного та оббивного дозволяє застосовувати передові європейські технології у виготовленні м'яких меблів та ортопедичних матраців. Кожен споживач, який придбав наші меблі, повинен бути впевнений у чудовій якості та надійності нашої продукції. Це досягається чітко налагодженою роботою професіоналів-меблярів, використанням обладнання провідних зарубіжних фірм, застосуванням передових технологій. Для оббивки меблів і чохла для матраців використовуються тканини тільки провідних постачальників з Канади, Бельгії та Туреччини. Ми випускаємо якісну, надійну та гарну продукцію.

Наші погляди

Наша філософія - створювати за допомогою наших меблів та ортопедичних матраців світ, де завжди затишно та комфортно. Ми створюємо світ, де бажання клієнта здійснюються. Ми постійно працюємо над підвищенням якості нашої продукції з огляду на побажання клієнтів.