Шановний покупець, для Твоєї уваги меблева фабрика ВІКА пропонує практичну, сучасну і надійну продукцію (ортопедичні матраци, дитячі матраци), яка зроблена спеціально, щоб створити максимально комфортні умови для відпочинку. Висока якість матеріалів (наповнювачів) для матраців та сучасні технології гарантують надійність і довговічність використання наших матраців. Усі матраци сертифіковані і відповідають санітарно-гігієнічним вимогам чинного законодавства України.

Широкий ассортимент ортопедичних матраців у Києві


     Широкий діапазон цін на матраци дозволяє задовольняти потреби людей з різним матеріальним достатком. З нашими матрацами Ви відчуєте в своєму будинку затишок і комфорт.

     Надійність. Купуючи ортопедичні матраци ВІКА Ви дбаєте в першу чергу про себе, своє здоров'я і звичайно ж ви дбаєте про здоров'я своїх рідних. Купуючи, наші матраци Ви будете задоволеними протягом багатьох років. А правильна експлуатація матраца Віка гарантує Вам, що Ви будете користуватися нашими матрацами і після закінчення терміну служби гарантії.

круглий матрац

      У нас постійно діє складська програма. І завдяки цій програмі Ви можете замовити ортопедичний матрац та отримати свій матрас в день замовлення! А також якщо у Вас індивідуальне замовлення або Ви хочете замовити модель матраца, якої немає на складі, то протягом декількох днів вона буде виготовлена і доставлена на склад в Києві (до 7 днів). Завдяки нам Ви заощадите свій час, сили і гроші. Ми завжди раді допомогти Вам у виборі матраца