Невірно підібраний розмір матрацу може привести до не дуже приємним наслідків. Наприклад, матрац може виявитися маленьким і доставляти незручності уві сні, тобто буде їздити по ліжку, коли Ви будете перевертатися. Або навпаки матрац виявиться великим і не поміститься у Ваше ліжко. Звичайно, якщо у Вас залишився старий матрац, Ви можете його поміряти і замовити такий же новий, але що робити, якщо старого матраца вже немає?

Поміряйте рулеткою розмір матраца     Якщо матрац, призначений для ліжка, то Вам необхідно поміряти рулеткою внутрішній розмір ліжка - це і буде розміром необхідного Вам матраца.

     Можливо у вас замість ліжка - каркас для матраца (ортопедична основа, ортопедична підставка). У такому випадку Ви будете класти Ваш матрац на каркас (без бортиків). Тоді Вам необхідно поміряти рулеткою зовнішній розмір каркасу. І Ви дізнаєтесь потрібний Вам розмір Вашого матраца.

     І будь-то у Вас стандартний розмір ліжка або нестандартний розмір ліжка ви завжди точно будете знати, який розмір матраца вам необхідно придбати для Вашого ліжка або ортопедичної основи.